Meer over het programma

Dit jaar vind je het programma in de New Wine app. Deze kun je downloaden in de Google playstore of in de Appstore van Apple.

Voor iedereen is er wat te doen tijdens de New Wine Zomerconferentie 2025. Het thema is Heel de Kerk. Tijdens de programma’s van de kinderen, de tieners, jong-volwassenen en volwassenen zie je dit thema terug. In de app kun je zoeken op deze doelgroepen.

Het programma van Celebration, Creation, Open Doors tent, Tearfundtent, NBG-tent, Holy Ground en Movement tref je aan onder het Volwassenprogramma.

Op het Dorpsplein is er infotainment, muziek, eten en drinken en naast het ZOA Zomerpodium, de EO-bus ook de programmatent van A Rocha en de Operatie Mobilisatie huiskamer te vinden.

Categorie:
Dit jaar vind je het programma in de New Wine app. Deze kun je downloaden in de Google playstore of in de Appstore van Apple.

Deel dit verhaal:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Gerelateerde berichten:

Algemeen

Anderstalig?

Did you know that you can use the Kefas app at the conference if you are a non-native speaker? So feel free to bring a friend who has a different language as their mother tongue.

Lees verder »